Kurumsal

Çınar Ecza Deposu ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, 10 Eylül 2002 tarihinden itibaren Avcılar’da “sağlığa genç hizmet” sloganıyla işe başlamıştır.

Ortaklarının bütünü sektör çalışanlarından oluşmaktadır. Sektördeki alternatiflerin artırılması temel prensibinden hareketle yola çıkılmıştır. 2004 Temmuz da “Bayrampaşa Şubesi” açılmıştır.

Şu anda batıda İstanbul Silivri, doğuda Kocaeli Gebze arasındaki bölgeye kendi araçları ve motokuryeleri ile hizmet sunmaktadır. Depomuz Anadolu şehirlerine ise ticari kargo şirketleri kanalıyla ilaç sevkiyatı yapabilmektedir.

Çınar Ecza Deposu, sektörel ölçme ve istatistik araştırmaları yapan “IMS” e günlük bilgi aktarımında bulunmaktadır. İlaç satışına başlanan ilk tarihten itibaren IMS ile bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

Depomuz sayın müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için üretici ve ithalatçı firmalarla anlaşmalarını tamamlamış bulunmaktadır. İlaçlarımız, Sağlık Bakanlığı’nın ilgili emirleri gereği usulüne uygun olarak saklanmakta ve sevk edilmektedir.

Müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden sipariş verebilmekte ve faturalarını elektronik ortamda, kullanmakta oldukları eczane yönetim programlarına aktarabilmektedirler.

Çınar Ecza Deposu kuruluşundan itibaren kısa sürede, müşterilerine piyasa şartlarında(vade, ürün fazlası, çeşitlilik, güvenli sevk) ürün sunabilir duruma ulaşmıştır. Şu anda da yapılmış bulunan firma anlaşmaları sebebiyle piyasada mevcut şartlarda ürün satın almak için iyi bir alternatif olmaktadır.